ازم بپرسی میگم نمیدونم چی شد 

دارم به دعانویسا اعتقاد میارم انگار واقعا یکی نفرینمون کرده 

وگرنه یهو چرا گذاشتی رفتی الان هیچ جوره نمیتونم برت گردونم 

انگار چیکار کردم انگار یه بدی بزرگی در حقت کردم که خودمم نمیدونم چیه فقط گذاشتیو و رفتی شد دوسال فقط یه روز بهم گفتی خداحافظ بهم گفتی منو از ذهنت بیرون کن بعد دیگه اون آدم سابق نبودی بعدش دیگه انگار امید نبودی 

چیشد که اینقد اصرار داری که بری 

که حتی باهام حرفم نمیزنی که بگم لااقل چرا 

جرممو بگو تا بگم به چه دلیل اون موقع مهشید نبود پس دلیلت برا رفتن اون نبود من کجاشو اشتباه رفتم که هیچ جور درست نمیشه 

بارها میگم غلط کردم یکسال گذشت وارد دوسال شد که من هر روز که بیدار میشم میبینم کنارم نیستی به عکست نگا میکنم به چشات نگا میکنم میگم بگو چیکار کنم که برگردی چجوری برت گردونم 

انگار خالی از احساس شدی امید انگار ربات شدی یه جوری خیلی بی احساس سنگ شدی که انگار اون آدم گذشته تو نبودی انگار اونی که منو میخندوند و آرومم میکرد تو نبودی انگار همونجور که وقتی اسمتو تو اینستا گرام میزنم مینویسه وجود نداره وجود نداری.

چقد این نفرین قوی بود چقد این اتفاق که منو از تو جدا کرد قوی چقد اون روز که تو از من جدا شدی روز شومی بود 

انگار هیچوقت دوباره نمیخوای باهام حرف بزنی 

کاشکی بهم میگفتی 

کاشکی میگفتی چرا

انگار ,نبودی ,میگم ,نبودی انگار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

baniweb بهترین سایت pc763 آفتاب موزیک آموزش پرورش مرغ آموزش کسب درآمد پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان آسان رایان، ثبت دامنه و فروش هاست دان موزیک | دانلود اهنگ | سایت دان موزیک